Novinky

DEN PREVENCE VE VÝŽIVOVÉ PORADNĚ VIVIENTE v BRNĚ

výživové poradenství a detoxikace

Ve spolupráci s výživovou poradnou VIVIENTE, jsme na 6.2. 2015  vyhlásili „DEN PREVENCE“, kdy bude možné objednat se na diagnostiky (viz. vypsané níže) za zvýhodněnou cenu 200 Kč na 30 minut. Můžete se dozvědět kolik energie denně máte jíst, kolik vnitřního tuku máte a nakolik je tato hodnota riziková, dále jak jsou zatížené Vaše cévy, jak se Vaše tělo vyrovnává se stresem a zda Vám hrozí např. i nějaké onemocnění (psychosomatické) vyvolané vysokou stresovou zátěží. A v neposlední řadě budete moci vyzkoušet i alternativnější diagnostiku, kdy můžete zjistit, zda je tělo zatíženo virovou, bakteriální, parazitární či např. chemickou zátěží, která může být i z potravy.
V případě, že se budete chtít objednat, pište na info@viviente.cz a do předmětu prosím napište DEN PREVENCE. Dále pak prosím specifikujte o jakou službu či služby byste konkrétně měli zájem. A na kolikátou hodinu.
(Samozřejmě je možné objednat se i na FB.)

DIAGNOSTIKY POSKYTOVANÉ V DEN PREVENCE:
– analýza složení těla na InBody 230
– vyšetření stavu cév a stresového zatížení na přístroji Max Pulse
– vyšetření přístrojem Salvia, na vytestování zátěže v organismu, zatížení jednotlivých orgánů a druhy zátěží – bakteriální, virové, parazitární, chemické, zátěže z potravy apod.

Každá diagnostika včetně vysvětlení výsledků bude trvat 30 minut. Výsledky Vám budou zaslány na email či vytisknuty.