ŘÍZENÁ DETOXIKACE

Co je to řízená detoxikace?

C.I.C. (pův. angl. Controlled Inner Cleansing) v češtině Metoda kontrolované a řízené detoxikace je postupný proces čištění organismu za pomoci bioinformačních přípravků Joalis. Pomocí vlastní imunity se tak tělo zbavuje konkrétních toxinů jako jsou chemie, zátěže z potravin, těžkých kovů nebo mikroorganismů. Odstranění těchto toxinů z tkání a orgánů přispívá k jejich normální činnosti. Cílem této metody je přirozená rovnováha těla a to ve všech směrech. V oblasti metabolismu, imunity i psychiky.

Co vás čeká v poradně?

Používám EAV (elektroakupunkturní Vollův) přístroj Salvia, pomocí kterého je možné vytvořit mapu toxického zatížení organismu. Díky němu zjistím v kterých orgánech nebo tkáních se zatížení nachází a jakého je původu. Šikovný terapeut s tímto přístrojem dokáže vytestovat až několik tisíc konkrétních toxických zatížení. Také lze využít k zjištění vhodnosti potravin a potravních doplňků.

Toxiny si v našem těle se ukládáme postupně po celý život a v místech, kde se hromadí může docházet k poruchám daného orgánu. Skryté toxiny a infekční ložiska mohou ovlivňovat imunitu, hormonální rovnováhu a mnoho dalšího. Cílenou detoxikací je možné udržet své tělo bez větších zátěží a tím také zdravé. Ideální je využívat detoxikační metodu pro prevenci, protože toxiny jsou v našich přítomné dávno předtím, než vypukne „nemoc“.  Většinou k nám ale přichází už klienti s různými zdravotními problémy.

Na základě toxické mapy doporučuji klientům vhodné doplňky Joalis nebo české spol. DIOCHI.

Velmi dobré zkušenosti máme: s oslabeným imunitním systémem, alergiemi, astma, opary, zažívacími potížemi, gynekologickými potížemi všeho druhu, migrénami a mnoha dalšími.

Díky detoxikaci v mé poradně se narodilo i několik miminek, přestože předtím maminky nemohly otěhotnět.