REFERENCE

Dobrý den,
 
 chtěla bych Vám moc poděkovat, protože mi zmizela plíseň na těle, kterou jsem měla na hrudi a že byla opravdu škaredá a já si celou dobu myslela, že je to zpocení.Také jsem změnila stravovací návyky!! Začala pravidelně docházet na stolici, tím pádem jsem i zhubla pár kil, takže pro mne velká změna. Takže pevně věřím, že jakmile bude miminko na světě, že Vás budu opět kontaktovat.
 
Mějte se moc hezky, děkuji Vám za Váš čas.
 
S pozdravem Bielčíková P.
——————————————————————————————————————————-

Dobrý den.

Do poradny k paní Lucií docházíme s manželkou pravidelně 2x ročně od roku 2012. Od doby, co chodíme do poradny, přestali jsme docházet k lékařům. S poradnou paní Lucie jsme velmi spokojeni, líbí se nám, že zavčas odstraňuje příčiny možných nemocí na rozdíl od lékařů, kteří řeší už jen důsledky zanedbané prevence. Již jsem doporučil do poradny i několik svých přátel. Za vše Lucii moc děkujeme.  Zdraví, K.Kranich

————————————————————————————————————————————————–

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že mám dojem, že mi Vaše péče opravdu pomáhá zasílám svoje doporučení

 Očekávala jsem, že se nějak komplexně a jaksi v jádru zjistí kde u mě vznikají moje zdravotní problémy, protože z jednotlivých lékařských výsledků a zpráv se to žádnému lékaři nedařilo. Celoživotně spoléhám na přírodní léčbu a líbil se mi komplexní přístup z Vaší strany.

Věřila jsem, že nějak musí jít přijít tomu všemu na kloub a díky Vám se to podařilo. Některé lékařské diagnozy se potvrdily a zjistili se možné příčiny mých problémů, které není možné vidět ani ultrazvukem ani rentgenem, protože se jedná spíš o přetížení orgánů nebo např. nervové soustavy. Moje problémy se pomocí detoxikační léčby postupně začaly měnit na řešitelné. Toto bylo pro mě silně povzbuzující.

Postupně mě opustila velká nekonečná únava, přestala jsem trpět silnou náchylností k respiračním onemocněním, s případným lehkým onemocněním jsem se vyrovnala rychle. Skončilo moje věčné zahlenění v dýchacích cestách. Začínám být vyrovnanější, spokojenější, veselejší. Tak nějak samovolně, ale v souvislosti s používáním detoxikačních kapek se mi začalo dařit měnit i zlozvyky. Snížila jsem množství kávy a místo ní zavedla zelený čaj a bylinné čaje. Zrušila jsem ponocování. Snížila jsem konzumaci alkoholu jen na tzv. „jen příležitostně“.

Paní Krejčí bych doporučila.

Zdravím, děkuji moc za pomoc a těším se na viděnou. P. Ř.


Přeji krásný adventní čas všem příznivcům přírodní detoxikace.S potěšením a hlavně s osobní spokojeností bych chtěla poděkovat paní Lucce Krejčí ,mé osobní terapeutce,kterou už asi 7 let navštěvuji v její poradně.

K paní Lucce mě přivedly hlavně různé zdravotní problémy, a že jich bylo několik. Dokonce jsem jí několikrát obtěžovala, když byla zrovna na dovolené :-), ale nikdy se nestalo, že by mě odmítla. Vždy ochotně komunikovala a poradila. A za  těch 7 let jsem se potýkala s celkem odlišnými zdravotními problémy, jelikož v dnešní stresující a uspěchané době, se tělo snadno vyčerpá, unaví a poté přichází zdravotní problémy.

Jako stálá klientka mohu paní Krejčí jen doporučit, protože mi vždy na můj zdravotní problém její rada zabrala.

Na mé doporučení ji navštívila i moje známá, paní již ve vyšším věku a také se její zdravotní problémy  buď zklidnily, nebo vyléčily. Děkuji za vše, a těším se na další setkání v její poradně. S. Procházková

———————————————————————————————————————————————————-

Úplně poprvé, co si vzpomínám, jsem své zdravotní problémy začala řešit v nějakých, 12ti letech, když se mi začala objevovat bolestivá vyrážka v okolí úst a nosu. Chodila jsem od jednoho kožního lékaře ke druhému a zkoušela všemožné mastičky, speciální kosmetiku, s žádným výsledkem. Jediné, co zabíralo, byla mast na bázi kortikoidů, ovšem za nějakou dobu byla vyrážka opět tady. Kdybych tenkrát věděla, že vše pramení zevnitř a vyrážka v okolí úst a nosu mi naznačovala můj vznikající gynekologický problém. Takhle se to opakovalo dlouhých 10 let. V 17ti letech jsem začala užívat hormonální antikoncepci. Další hloupost. Můj tehdejší gynekolog se samozřejmě s žádnými testy ani vyšetřeními nezatěžoval. Můj problém nepravidelné menstruace ladně vyřešil nasazením pilulek a já neznalá a důvěřivá ve schopnosti studovaného lékaře jsem pilulky poctivě začala užívat. A hle, můj problém „vyřešen“. Vyrážka ustupovala, menstruace pravidelná. Krása.

Po pár letech jsem naštěstí v práci potkala skvělou kolegyňku, která se zabývala bylinkami a alternativní medicínou. Díky ní jsem se začala o tyto věci více zajímat a antikoncepci jsem vysadila. A tím to začalo. Obličej jsem zase měla v jednom ohni, byla jsem neustále unavená, podrážděná, menstruaci jsem mívala snad jednou za 3 měsíce. Tak jsem si řekla dost. Začala jsem užívat bylinky a čínské preparáty na detoxikaci těla. Některé mé problémy začínaly pomalu ustupovat. Vyměnila jsem gynekologa a ten konečně zjistil důvod mé nepravidelné menstruace. Polycystický vaječník. Na můj dotaz, zda je možné jej nějak vyléčit, jsem dostala odpověď, že je to nevyléčitelné, může se to prý zmírnit, ale vyléčit nikoliv. Snad že se to upraví po dětech. Dostala jsem také upozornění, že bych mohla mít problém otěhotnět. Moje babička měla ten samý problém s menstruací, vaječníkem a miminko přišlo po velkých problémech po 5ti letech snažení. Rozhodla jsem to vzít do vlastních rukou.

Po poradě s mou detoxikační poradkyní jsem začala užívat preparáty Joalis. Za pomoci přístroje zjistila oslabení a infekční ložiska v zejména v oblasti jater a vaječníků. Velký odborník nejsem, ale bylo mi celkem jasné, že játrům užívání hormonální antikoncepce moc nepřispělo. Užívala jsem preparáty opravdu poctivě a hned při dalším vyšetření po třech měsících bylo vidět zlepšení. A to bylo vidět nejen na přístroji. I já jsem se začala cítit mnohem lépe a interval mezi menstruací se začal zkracovat až nakonec skončil na 5 ti týdnech, což pro mě bylo úžasné. A to jen po čtyřech měsících užívání těchto preparátů! A co bylo nejkrásnější, mé těhotenství na sebe nenechalo dlouho čekat. Otěhotněla jsem už po půl roce užívání kapiček. Úžasné! S detoxikací jsem pokračovala i v těhotenství, samozřejmě pod dozorem mé detoxikační poradkyně. Narodila se mi krásná dcera Sára a i jí aplikuji Bambi olejíčky od Joalisu už od dvou měsíců. Nyní jí je 15 měsíců a za celou dobu nebyla nemocná, nachlazená, je zdravá a vitální a já pevně věřím, že zásluhou těchto preparátů. Nechci ani domyslet, jak bych na tom byla teď, kdybych se nevydala jinou cestou. I já teď opět po období kojení začínám s detoxikací, abych své tělo i mysl správně připravila na druhé miminko. Tímto článkem bych chtěla poděkovat mým blízkým, kteří mě přivedli na správnou cestu a zejména mé detoxikační poradkyni, které vděčím za mnohé, i za svou dceru.  E.K

Poznámka: dnes už má paní dvě krásné zdravé děti

———————————————————————————————————————————————————