O MĚ

Ukazuji lidem cestu k zdravějšímu tělu a šťastnějšímu životu

Kdo jsem?

Jmenuji se Lucie Krejčí

 • věnuji se metodě řízené detoxikace už deset let
 • zabývám se i problematikou zdravého stravování
 • řeším problémy každého klienta individuálně a s ohledem na jeho životní příběh

Můj příběh

Jako většinu z nás příznivců alternativní medicíny a duchovního rozvoje mě k práci s bylinkami přivedla   vlastní nemoc, bolest a pocit neradosti. Bylinky jsem měla ráda už jako dítě a listovala knížkami pana Pavla Váni. Věřila jsem, že jednou budu pomáhat lidem a zvířátkům.

Bohužel jsem nevěřila sama sobě a více jsem naslouchala „moudřejším“ a povolanějším, než své intuici. Tak jsem se na dlouhá léta ocitla v úplně jiných profesích.

Teprve až moje tělo začalo protestovat a skrze nemoci mě upozorňovalo na nerovnováhu, jsem opustila zaměstnání a otevřela obchůdek s bylinkami, přírodní medicínou, bio potravinami a příslušnou literaturou v Zábřehu. V obchůdku jsem začala organizovat různé přednášky a semináře z oblasti alternativní medicíny a duchovního rozvoje.

Hledala jsem způsob jak lidem co nejlépe najít odpovídající bylinku nebo tinkturu a odhalit jejich potíže a zároveň jak jim co nejefektivněji z této nemoci ukázat cestu. Tak jsem se dostala k Detoxikační medicíně MUDr. Jonáše. Velmi mě zaujala a začala jsem ji studovat.

Dnes už mám spoustu spokojených klientů a kladných ohlasů.  Posledních pět let pracuji už jenom jako terapeut metody řízené detoxikace (C.I.C), abych se mohla plně věnovat klientům a dalšímu studiu.

V současné době mě můžete navštívit v poradně v Zábřehu a na Body centru v Brně.

Velmi mě těší, že můžu své zkušenosti i předávat dál jako lektor nových terapeutů v Brně.

One thought on “O MĚ

 1. Dobrý den, slečno Nádeníčková,
  konzultaci vám samozřejmě nabídnout mohu, nejbližší termín poradny mám 28.5. v 15.00 nebo v 16.00.
  Nejsem sice primárně zaměřená na hubnutí, moje poradenství se více zaměřuje na stravu v souvislosti se zdravým a na poradenství při různých zdravotních potížích. Ale i tak vám mohu pomoci nastavit stravu a pohyb podle vašich potřeb a pomoci vám najít chyby, které vedou k vyšší váze. V současné době máte opravdu, podle kalorických tabulek nadváhu.
  Pokud máte zájem, dejte mi prosím co nejdříve vědět, ideálně na telefon 603 358 353.
  Pěkný den
  Lucie Krejčí

Comments are closed.