MŮJ PŘÍBĚH

Jako většinu z nás příznivců alternativní medicíny a duchovního rozvoje mě k práci s bylinkami přivedla   vlastní nemoc, bolest a pocit neradosti.

Už jako dítě jsem měla ráda bylinky a listovala knížkami pana Pavla Váni a v hloubi duše jsem toužila léčit a pomáhat lidem a zvířátkům.

Ne příliš vysoké sebevědomí a touha žít v souladu se svým okolím a tudíž jednat podle něj mi však cestu k léčení uzavřelo. Nevěřila jsem, že bych mohla studovat medicínu, protože jsem neměla samé jedničky.

Mnoho let jsem po studiích  pracovala v cestovním ruchu a budovala informační centra. Ta práce mě moc bavila, protože mi umožňovala dělat něco dobrého pro druhé. Měla jsem radost, když jsem klientům mohla pomoci a oni se spokojení vraceli.

Vedením osudu jsem ale skončila v jedné z nejlepších výrobních firem v širokém okolí Šumperka, měla jsem dobrou práci za dobré peníze, ale byla jsem chronicky nemocná, unavená a nešťastná.

Po dalších peripetiích a po nastartování hledání své cesty jsem si otevřela obchůdek s bylinkami, přírodní medicínou, bio potravinami a duchovní literaturou v Zábřehu. V obchůdku jsem začala organizovat různé přednášky a semináře z oblasti alternativní medicíny a duchovního rozvoje a pomalu začala chápat, o čem to všechno je. Potkala jsem tu spoustu úžasných bytostí, kterým jsem vděčná za svůj růst.

Hledala jsem způsob jak lidem co nejlépe najít odpovídající bylinku nebo tinkturu a určit jejich nemoc a zároveň jak jim co nejefektivněji z této nemoci ukázat cestu. Tak jsem se dostala k Detoxikační medicíně MUDr. Jonáše. Velmi mě zaujala a začala jsem ji studovat.

Zpočátku jsem tuto metodu a preparáty uplatňovala na svých blízkých, více či méně dobrovolně. Postupně jsem ji začala používat v obchůdku a dnes už mám řadu kladných ohlasů a spokojených klientů. Obchůdek jsem opustila a pracuji už jenom jako terapeut, abych se mohla plně věnovat klientům a dalšímu studiu. V současné době mám poradny v Zábřehu a Brně.

V Brně působím také jako lektor nových terapeutů

Lucie Krejčí

2 thoughts on “MŮJ PŘÍBĚH

 1. Dobrý den,
  jmenuji se Nikol Nádeníčková, je mi 18 let a bydlím v Zábřehu na Moravě. Mám problém s nadváhou. Potřebovala bych poradit s jídelníčkem a klidně i s cviky, které bych měla cvičit.
  Mou vysněnou váhou je 50-55 kilo. Teď mám bohužel 68kg a jsem se sebou hodně nespokojená i skrz to, že nevlezu do oblečení, které jsem třeba před půl rokem oblékla. Má výška je 157cm.
  Prosila bych Vás o konzultaci.
  S pozdravem
  Nádeníčková Nikol

  1. Dobrý den, slečno Nádeníčková,
   konzultaci vám samozřejmě nabídnout mohu, nejbližší termín poradny mám 28.5. v 15.00 nebo v 16.00.
   Nejsem sice primárně zaměřená na hubnutí, moje poradenství se více zaměřuje na stravu v souvislosti se zdravým a na poradenství při různých zdravotních potížích. Ale i tak vám mohu pomoci nastavit stravu a pohyb podle vašich potřeb a pomoci vám najít chyby, které vedou k vyšší váze. V současné době máte opravdu, podle kalorických tabulek nadváhu.
   Pokud máte zájem, dejte mi prosím co nejdříve vědět, ideálně na telefon 603 358 353.
   Pěkný den
   Lucie Krejčí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *