MŮJ PŘÍBĚH

Jako většinu z nás příznivců alternativní medicíny a duchovního rozvoje mě k práci s bylinkami přivedla   vlastní nemoc, bolest a pocit neradosti.

Už jako dítě jsem měla ráda bylinky a listovala knížkami pana Pavla Váni a v hloubi duše jsem toužila léčit a pomáhat lidem a zvířátkům.

Ne příliš vysoké sebevědomí a touha žít v souladu se svým okolím a tudíž jednat podle něj mi však cestu k léčení uzavřelo. Nevěřila jsem, že bych mohla studovat medicínu, protože jsem neměla samé jedničky.

Mnoho let jsem po studiích  pracovala v cestovním ruchu a budovala informační centra. Ta práce mě moc bavila, protože mi umožňovala dělat něco dobrého pro druhé. Měla jsem radost, když jsem klientům mohla pomoci a oni se spokojení vraceli.

Vedením osudu jsem ale skončila v jedné z nejlepších výrobních firem v širokém okolí Šumperka, měla jsem dobrou práci za dobré peníze, ale byla jsem chronicky nemocná, unavená a nešťastná.

Po dalších peripetiích a po nastartování hledání své cesty jsem si otevřela obchůdek s bylinkami, přírodní medicínou, bio potravinami a duchovní literaturou v Zábřehu. V obchůdku jsem začala organizovat různé přednášky a semináře z oblasti alternativní medicíny a duchovního rozvoje a pomalu začala chápat, o čem to všechno je. Potkala jsem tu spoustu úžasných bytostí, kterým jsem vděčná za svůj růst.

Hledala jsem způsob jak lidem co nejlépe najít odpovídající bylinku nebo tinkturu a určit jejich nemoc a zároveň jak jim co nejefektivněji z této nemoci ukázat cestu. Tak jsem se dostala k Detoxikační medicíně MUDr. Jonáše. Velmi mě zaujala a začala jsem ji studovat.

Zpočátku jsem tuto metodu a preparáty uplatňovala na svých blízkých, více či méně dobrovolně. Postupně jsem ji začala používat v obchůdku a dnes už mám řadu kladných ohlasů a spokojených klientů. Obchůdek jsem opustila a pracuji už jenom jako terapeut, abych se mohla plně věnovat klientům a dalšímu studiu. V současné době mám poradny v Zábřehu a Brně.

V Brně působím také jako lektor nových terapeutů

Lucie Krejčí

One thought on “MŮJ PŘÍBĚH

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *