JARO- období JATER nebo nový začátek

Jaterník – bylina dříve používaná na posílení jater

Každý si jaro spojuje s něčím jiným. Pro někoho je to období, kdy pořád prší a je plno bahna, pro jiné zase krásný čas, kdy rozkvétají první květiny. Někdo jaro miluje, ale například alergici jaro „nesnáší.“

Pro někoho je jaro začátkem nového období, spojuje si ho s novým cyklem a je pro něj symbolem nového „roku.“ Pro vášnivé lyžaře a snowboardisty je to konec oblíbených radovánek. Pro ekonomicky zaměřené je to období finančních uzávěrek a daňových přiznání.        

A jak to máte vy? Co pro vás jaro znamená?

Pokračovat ve čtení „JARO- období JATER nebo nový začátek“

PROČ SI POŘÍDIT PSA ANEB PES PRO ZDRAVÍ

Chci vám ukázat přínosy psa pro vaše zdraví, pokud byste se někdy rozhodli si psa pořídit, případně kdyby s podobně bláznivým nápadem přišly vaše děti nebo partner.

Vlastně mě na to navedlo dnešní ranní váhání.

Měla jsem to štěstí, že jsme měli jedenáct let skvělého rodhéského ridgebacka. Musím říct, že i po více než roce, co odešel mi moc chybí a postupně zjišťuji, že pro mě nebyl jen kamarád na cesty a velký mazel.

 

Pokračovat ve čtení „PROČ SI POŘÍDIT PSA ANEB PES PRO ZDRAVÍ“

Jím zdravě, snažím se hýbat a kila ne a ne jít dolů…..

Dnes jsme se sešly s jednou kamarádkou na kafe a mimo jiné přišla řeč na stravování, hubnutí a zdraví. Však to znáte. Povídala mi, jak jí jedna paní

StockSnap / Pixabay

doktorka jen z minima informací přesně popsala její zdravotní problémy a problémy s hubnutím. Byla velmi překvapená. Přestože se o zdravou stravu zajímá, zdravé potraviny jí nejsou cizí, překvapil jí verdikt paní doktorky. Prý nemůže zhubnout, ale ve své podstatě je vlastně podvyživená!

Přístroj EAV odhalil skryté příčiny

Domluvily jsme se proto spolu na přetestování pomocí přístroje Salvia a objevila jsem problém s narušeným střevním mikrobiomem, zánětlivým stavem ve střevech a problematickým metabolismem pšenice (přesněji pšeničného lepku).

Free-Photos / Pixabay

Tento stav jsem viděla už u desítek klientů v mé poradně. Co to znamená? Tzv. propustné střevo propouští do krve a do těla více toxinů ze střev než by mělo. Tím dochází k zatížení jater, ledvin, krevního oběhu i lymfy. Navíc, takto narušené střevo naopak neumožňuje správné vstřebávání vitamínů a minerálů do těla. Což je jedna z jeho důležitých úloh. Protože tělu chybí vitamíny, minerály a životně důležité složky, dává nám neustále signál, že něco potřebujeme a proto máme větší chuť na jídlo. V případě, že mu neustále nabízíme pečivo, těstoviny a další potraviny bohaté na pšenici celý problém jen dále zhoršujeme a navíc přibíráme na váze. V těle je narušený metabolismus, nadbytek lepku může působit i na hormonální systém a tělo tak nespaluje své zásoby, jak by mělo.

Kudy z tohoto začarovaného kruhu ven?

V první řadě je potřeba napravit prostředí ve střevě. Doporučila jsem tedy kamarádce vynechat všechny výrobky z pšenice, což je v dnešní době trochu problematické, protože pšenice se dává i do potravin, kde bychom ji nečekali, jako levné plnidlo. Například do uzenin.

Pomocí bionformačních kapek a laktobacilů je potřeba obnovit střevní mikrobiom, neboli bakterie a mikroorganismy které osidlují naše střeva, tak aby fungoval v náš prospěch. Dále je potřeba zbavit tělo již uložených toxinů z pšenice a také původců chronického zánětu.

Součástí detoxikace je také zaměření na složení stravy hlavně ve prospěch zeleniny a v neposlední řadě zařazení pravidelné tělesné aktivity do každodenního rozvrhu.

Věřím, že během pár měsíců bude kamarádka konečně hubnout a zbaví se věčné únavy. Zatím mám takovéto ohlasy od klientů, s kterými jsme podobné problémy řešili a kteří nemohli zhubnout ani při skvěle a odborně sestavených jídelníčcích od výživových poradců.

Úspěšná nebo neúspěšná detoxikace?

Včera na kurzu terapeutů se mě jedna paní zeptala, jaká je úspěšnost metody řízené detoxikace ? Vyřeší se všechny zdravotní problémy?

Čistě statisticky je to možná 70:30. Ale tato otázka je velmi zavádějící. Velmi důležité totiž je, kolik z klientů je ochotných přijmout informaci o stavu svého těla a rozhodne se pro sebe něco dělat. Potom je detoxikace úspěšná téměř na sto procent.

Pokračovat ve čtení „Úspěšná nebo neúspěšná detoxikace?“

LÉČBA INFORMACÍ- kniha Mgr. Vilánkové

V loňském roce vydala paní Mgr. Vilánková knihu Léčba informací.

Paní Vilánková je spolumajitelkou a ředitelkou společnosti Joalis, která zastřešuje metodu C.I.C neboli řízené a kontrolované detoxikace.

V knize shrnuje svých 20 let zkušeností s alternativní medicínou a informačními preparáty. Kniha je velmi čtivá a srozumitelnou formou vysvětluje princip celostního pojetí lidského zdraví.

Více o této knize si poslechněte přímo od autorky tady: https://www.youtube.com/watch?v=nX7cUdHyT24&t=392s

 

Jak lze předcházet na podzim chřipce ? Nachlazením ? Alergiím? Depresím?…. Chcete to zkusit tentokrát jinak?

POZVÁNKA NA PŘEDNÁŠKU V ŠUMPERK

Trápí vás a vaše děti každý podzim nachlazení, bronchitidy, kašel nebo chřipka?
Jak prožít krásný podzim bez marodění ? Je možné napravit vaši imunitu, abyste nebyli neustále nemocní a ve stresu kvůli zaměstnání ? Jak lze těmto nepříjemnostem předcházet
pomocí přírodních prostředků a řízenou detoxikací…
Z vlastní praxe vám ukážu cestu, jak se vyhnout nejen podzimním nemocem
PŘIJĎTE A ZKUSTE TO LETOS JINAK

Kdy a kde: 25. října v 17.30,
Studio Oriflame, Lužickosrbská 7, Šumperk
Lektor: Bc. Lucie Krejčí
Vstupné 50 Kč, počet míst omezen, prosím rezervujte si místo

KONTAKT A REZERVACE : Ing. Jana Zupková, tel. 777 935 967, e-mail: jnzpkv@gmail.com

EUNIKÉ MAGENTA

EUNIKÉ MAGENTA

doplněk stravy, který obsahuje kůru Magnolie (Magnolia officinalis), která je významnou léčivou bylinou v Asii. Přípravek je dále obohacen extraktem z šištic chmele a inositolem,který patří do skupiny vitaminu B a je považován za vitamín krásy.

Jde o přírodní produkt.

 

Vzhledem k nařízení EU, bohužel nemůžu uvádět více informací k tomuto produktu.