Přípravky JOALIS

Přípravky Joalis jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi zpracované specifickou informační technologií. Preparáty Joalis nepatří mezi léčiva a ani léčiva nenahrazují. Na základě předchozí konzultace a toxické mapy organismu doporučuji klientům kúru složenou většinou ze 4-5 preparátů, které se vzájemně doplňují a potencují. Jsou součástí metody C.I.C – Metody řízené a kontrolované detoxikace

Ve všech přípravcích Joalis dochází k unikátnímu propojení síly informací s účinky bylin. Díky této výjimečné synergii mají doplňky stravy Joalis vysokou účinnost na velké množství obtíží jak ve fyzické, tak také psychické rovině. 

Produkty Joalis

  • Kapky na lihové bázi pro dospělé
  • Tabletky s bylinnými extrakty
  • Sirupové přípravky pro děti
  • Bambi oleje pro miminka
  • Vitamíny a minerály

JOALIS je česká firma založená MUDr. Josefem Jonášem roku 1999. V současné době má za sebou roky výzkumu, tisíce spokojených klientů. Dlouhodobě firma spolupracuje s lékaři a zdravotníky z mnoha oborů. Hlavními tvářemi firmy jsou Mgr. Marie Vilánková – autorka úspěšné knihy Léčba informací.

Ing. Vladimír Jelínek – několik let svého života strávil studiem vědeckých toxikologických studií. V nich se zabýval procesem usazování toxických látek organického i anorganického původu do lidského organismu. Tato studia využívá při tvorbě preparátů Joalis.