Připravte své srdce na léto

nemoci srdce

Letní období spojujeme s elementem Ohně a s okruhem SRDCE. Proto je nejvyšší čas začít své srdce připravovat na horké letní měsíce už v průběhu května.

Nejčastější projevy při zatížení tohoto okruhu:

Srdce je tzv. císař nebo vládce těla, to znamená, že souvisí se vším, co se v těle děje, ale také všechny orgány ovlivňují srdce. Srdce pumpuje krev do krevního oběhu, který roznáší kyslík a živiny do celého těla a zpětně přináší CO2 do plic. Srdce pracuje neúnavně bez jediné přestávky po celý život a a bez jeho činnosti zaniká život. Proto si zaslouží také pozornost a péči, aby správně fungovalo. U auta také čistíte motor, když je zanesený a dáváte mu to nejlepší palivo, aby vám dlouho vydrželo.

Co srdci škodí?

zdravé srdce, nemoci srdce

Co prospívá okruhu srdce:

Přípravky pro podporu okruhu srdce

Řada JOALIS: Cor Dren, Cor Herb

Produkty DIOCHI:

Venisfér kapky

Bioinformační přírodní doplněk je vyroben z rostlin, které obsahují přirozeně se vyskytující antioxidanty a fytolátky ovlivňující mikrocirkulaci krevního systému, normální činnost cévní a oběhové soustavy, krevní tlak, paměť, kognitivní výkonnost a soustředění. Posilují meridián srdce, který má na starost cévy, žíly, srdce, krev, hrudník.

Tromboserin – kapsle

Bioinformační doplněk stravy s Fruitflow, které pomáhá udržovat normální srážlivost krve. Tromboserin kapsle jsou multivitaminové, metabolické kapsle zaměřené na výživu a regeneraci organizmu. Harmonizují meridián srdce a tenkého střeva.

REDIAN bylinný čaj – můj oblíbený čaj

Bylinný nápoj, doplněk stravy. Obsažené byliny pozitivně působí na metabolismus glukózy a hladinu cukru v krvi, přispívají k normální činnosti kardiovaskulárního systému, podporují emoční komfort, paměť a koncentraci, pomáhají chránit před stresem. Pomáhají udržovat normální krevní tlak a podporují prokrvení. Obsahuje: Moruše bílá, Bakopa drobnolistá, Brusnice borůvka, Rozmarýn lékařský, Meduňka lékařská, Máta peprná

SIRUPY HARMONELO

 CBD
Přispívá ke správné funkci psychiky, nervového a imunitního systému. Báječný na podporu spánku a na zklidnění. Obsahuje omega 3 mastné kyseliny, CBD extrakt z konopí a fermentovaný zázvor.
 
SLIM
Doplněk stravy Harmonelo SLIM je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny a komplexu biologicky aktivních molekul určených k redukci tělesné hmotnosti. Základní složkou je glukomannan, který je důležitou složkou nízkoenergetické diety. Důležitou složkou je L-karnitin, který se zaměřuje na hlavní příčiny ukládání tuků. Extrakt z opuncie se vyznačuje schopností vázat tuky a omezovat jejich vstřebávání. Harmonelo SLIM obsahuje extrakt ze zeleného čaje, který působí jako silný antioxidant a příspívá k udržení metabolismu tuků. Mikrobiálně aktivovaná Gynostema pětilistá označovaná též jako ženšen pětilistý obsahuje vysokou koncentraci biologicky dostupných ginsenosidů. Jeho účinek je posílen extraktem z chmele s obsahem xantohumolu. Monakolin K z červené fermentované rýže přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.
nemoci srdce, cévy