Rybí olej, který si zamilujete

Pandemie koronaviru ukázala na nevalný zdravotní stav většiny obyvatel Evropy. Hlavní rizikovou skupinou jsou lidé s nadváhou, chronickými nemocemi, cukrovkou a vysokým tlakem. Podle mé zkušenosti, má ale v těle zánět téměř každý druhý člověk a je jen otázkou času, kdy se to projeví ve formě nějaké nemoci.

Strava je častou příčinou chronického zánětu

Jedním z faktorů tohoto neutěšeného stavu je naše strava. Kromě toho, že obsahuje nadbytek cukru, nekvalitních tuků, chemických přídatných látek nám chybí dostatečné množství omega 3 mastných kyselin. Kdo z vás jí mořské ryby minimálně dvakrát za týden? Kdo sní hrst ořechů denně? Kdo si pochutnává každý týden na mořských řasách? Myslím, že takových lidí je minimum.

Omega 3 mastné kyseliny

Už naše prababičky a babičky dávaly dětem rybí tuk, ale ten nebyl moc chutný a hlavně páchnul nevábně. Mnoho lidí si dodnes pamatuje, jak se snažili před touto „dobrotou“ utéct.

Mám pro vás tip na skvělý a také chutný rybí olej, který si zamilujete. Je z velmi kvalitních surovin a na rozdíl od většiny potravních doplňků s omega 3 MK na trhu obsahuje polyfenoly, které napomáhají vstřebávání a brání oxidaci oleje. Další velmi významnou složkou tohoto oleje je vitamín D3, který je velmi důležitý pro správnou imunitní odpověď organismu, zejména při virových a bakteriálních onemocněních, stejně jako při současné koronavirové infekci.

Navíc si můžete sami otestovat, zda omega 3 doopravdy potřebujete a jak se váš poměr omega 3 a 6 změnil po půl roce užívání. Test provádí nezávislá laboratoř v Oslu a je to velmi jednoduché.

Otestujte si hladinu omega 3 mastných kyselin

Určitě vám víc napoví toto video

Kupte si olej pro sebe a své blízké a udělejte něco pro své zdraví, dokud je čas. Je prokázané, že omega 3 chrání naše srdce a kardiovaskulární systém (nejčastější příčina úmrtí), má pozitivní vliv na nervovou soustavu i imunitní systém. V případě, že byste chtěli tyto produkty nabízet dále např. svým klientům, kontaktujte mě, poradím vám jak na to. Balance olej je potravní doplněk. Více informací o Balance oleji si můžete přečíst tady:

Balance oleje mají také speciální řadu pro vegany

Pokud si chcete koupit tyto doplňky napište mi nebo volejte 603 358 353. Případně pokračujte do e-shopu Zinzino.