Tip pro stresované plíce

Možná si řeknete, proč vám píšu o plicích, když jaro je jasně obdobím jater. Máte pravdu. Ale právě plíce patří v současné době k nejzatíženějším orgánům. Proč?

Právě dýchacími cestami se nejsnadněji dostávají viry do těla. S plícemi souvisí i alergie, které mnohé provázejí na jaře.

Zdravé plíce jsou důležité pro schopnost přizpůsobit se

Současné období je velmi náročné z pohledu adaptace. Všechno co jsme znali je „vzhůru nohama“. Zvykáme si na nové podmínky, nové způsoby trávení dne, nový způsob práce a náš dýchací systém je tím ve stresu.

Navíc nošení roušky nebo respirátoru opět namáhá dýchací systém zpětným vdechováním například bakterií, kvasinek…. Zkuste např. vyjít schody s rouškou a bez roušky 🙂

Tip na přírodní pomoc

Proto vám můžu doporučit kúru: Respidren + Pranon + Streson Pokud vás přepadají stavy úzkosti / paniky a dalších negativních emocí, přidejte ještě Relaxon.

RespiDren obsahuje list proskurníku zmírňujícího dýchací potíže, dále antioxidanty jírovec maďal a rozmarýn lékařský, podporující obranyschopnost organismu.

Pranon s meduňkou lékařskou přispívá k normální funkci dýchacího systému, napomáhá též k udržení duševního zdraví.

Streson obsahuje vitaminy B6 a B1. B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, zatímco vitamin B1 přispívá k normální psychické činnosti.

Relaxon lze případně užívat i samostatně pro psychické zklidnění a při pocitech vyčerpání.

Zdravé plíce a krásná kůže spolu podle čínské medicíny souvisí

Podle čínské medicíny, plíce výrazně ovlivňují stav pokožky. Zdravá pokožka je zase důležitá pro vznik vitaminu D pomocí slunečního záření. Proto si dopřejte také procházky. Slunce je nyní dost, tak se nebojte aspoň na 15-30 minut vystavit slunci i jiné části než jen obličej a načerpejte po zimě dostatek tohoto blahodárného vitamínu.

Pomocník pro volné dýchání a pročištění vzduchu

Dalším mým osvědčeným pomocníkem pro dýchací cesty je S.O.S. sprej pro volné dýchání – nastříkáte do prostoru a uvolňuje i ucpaný nos, ulehčuje dýchání a díky éterickým olejům omezuje množství bakterií a virů v prostoru

Pro objednání volejte 603 358 353 nebo pište na e-mail: ickrejci@seznam.cz případně mě kontaktujte na messengeru: : http://m.me/poradnaLucie