Novinky

Dezinfekce proti virům

Eurona má k dispozici dezinfekci rukou i různých povrchů

Od pondělí 23.3. začíná firma distribuovat dezinfekční roztok Anti-COVID v kvalitě pro použití přímo na pokožku Vašich rukou dle specifikací Světové zdravotnické organizace (WHO). 

Anti-COVID DEZINFEKCE ROZTOK

Anti-COVID bezoplachový dezinfekční roztok na ruce je vyroben na základě doporučené receptury WHO. Likviduje bakterie, plísně a viry (SARS-CoV-2, Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, , influenza A virus H1N1, MHV, TGEV).

Používá se neředěný.

Díky obsahu glycerinu nevysušuje pokožku.

Není určený k ošetření povrchů.

Nevhodný pro děti do 3 let.

Výrobek je v provedení 1l . Můžete si ho rozlít do menších lahviček a používat doma, v autě, můžete si ho dát do malé lahvičky a nosit v kabelce nebo v kapse.

Katalogová cena je 299 Kč vložte na konci objednávky HESLO PRO HOSTA : 420-3539410672 a získejte slevu 10%

Dezinfekce a další praktické produkty

Tyto další produkty vám mohou být v současné složité době karantény nápomocné. Objednávat je můžete podle tzv. kódu – to je první číslo uvedené u obrázku.

Dezinfekci 3059 můžete použít na všechny povrchy, madla, nákup, volant, kliky…… Můžete ji mít i v praktickém malém balení do kabelky pod číslem 3017. To je můj stálý pomocník na cestách 🙂 Praktické jsou také hygienické ubrousky (6349), které můžete použít na otírání různých povrchů, ale i rukou dokonce i u dětí. Jsou určeny pro miminka.

Jak dezinfekční přípravky získat?