Novinky

LÉČBA INFORMACÍ – přednáška Mgr. Vilánkové v Šumperku

Ráda bych vás pozvala na přednášku Mgr. Marie Vilánkové, autorky úspěšné knihy Léčba informací, která vyšla v loňském roce.
Přednášky s autogramiádou se konaly vloni v Praze a Brně a měly velký ohlas. Proto jsme vám připravili možnost se s autorkou setkat i v Šumperku. 
 
 
Kdy a kde:
 
v G klubu Domu kultury v Šumperku
 
ve čtvrtek 3.10. v 18.00
 
 
Cena je 50 Kč
 
Protože očekáváme hojnou účast, můžete si rezervovat místo předem na mém e-mailu ickrejci@seznam.cz nebo prostřednictvím SMS zprávy (603 358 353)
 
O čem přednáška bude? 
Paní Vilánková se skoro dvacet let věnuje informační medicíně. Její kniha je o tom, jak informace působí na lidský organismus, jak ho dokáže ovlivnit a vyléčit. Přináší také netradiční pohled na alternativní i klasickou medicínu. 
Bude mluvit nejen o podstatě tradičních léčebných postupů našich prababiček, homeopatie a dalších alternativních metod, ale i působení mikroorganismů, toxinů a emocí na naše tělo.
 

 

Nadchází doba, kdy lidé znovu budou umírat na infekční choroby, jako před objevem antibiotik, protože mnohé bakterie se stávají tzv. rezistentní proti antibiotikům. Stále větší množství dětí a dospělých trpí různými alergiemi, ekzémy a intolerancemi. Navíc se rozmáhá množství neurodegenerativních onemocnění jako je stařecká demence, Alzheimerova  nebo Parkinsonova choroba. Nestačí jen tzv. posilovat imunitní systém. Je třeba ho zbavit zátěží, aby mohl opět odvádět dobrou práci a udržet nás ve zdraví co nejdelší dobu. I o tom bude její povídání.